Corplus_Search_logo

Kontakta oss

Emira Blomberg
Tfn: 072 - 964 60 00
emira.blomberg@corplus.se

Corplus Search AB

Nordenflychtsvägen 64, NB
112 51 Stockholm


Växel: 08 - 520 244 20
info@corplus.se

Hitta till oss

Kontaktpersoner inom övriga Corplusbolag:
Mikael Steiser
Tfn: 076 - 880 77 67
mikael.steiser@corplus.se
Fatima Lindberg
Tfn: 0723 - 87 99 47
fatima.lindberg@corplus.se
Pontus Holgerson
Tfn: 0734 - 449 554
pontus.holgerson@corplus.se
Jon Cervin
(Corplus Syd AB)
Tfn: 070 - 445 65 54
jon.cervin@corplus.se
Peter Lantz
Tfn: 076 - 894 59 00
peter.lantz@corplus.se

Intresseanmälan

Vi bygger alltid vårt nätverk av duktiga personer.
Genom att registrera ditt CV gör du dig sökbar för oss inför kommande rekryteringar.

(Sidan öppnas i ett nytt fönster)